sibche-blue-logo

نکاتی برای آلرژی غذایی در سفر

در چند سال گذشته آلرژی غذایی توجه زیادی رو نسبت به خودش جلب کرده، اما زمانی که افرادی که دارای آلرژی غذایی هستن به خارج از کشور سفر کنن چه اتفاقی برای اونا می افته ؟ با تراولچی همراه باشین تا نکات آلرژی غذایی در سفر رو یاد بگیرین. حدود 12 میلیون امریکایی به مواد غذایی آلرژی دارن و 90% از تمام این آلرژی ها مربوط به این 8 ماده غذایی هستند. شیر ، سویا ، تخم مرغ ، گندم ، بادام بادام زمینی، ماهی و صدف .

دیگران را از آلرژی غذایی خود آگاه کنید

آلرژی غذایی در سفر

یکی از ستاره های موسیقی آمریکایی سال گذشته وقتی که در یک جشن دانش آموزی شرکت کرده بود درباره ی آلرژی غذایی و سازمانی برای آموزش افراد در این مورد حمایت کرد و موجب توجه بیشتر به این موضوع شد. اما اگه افراد این آموزش ها رو هم بگذرونن زمانی که به خارج از کشور سفر می کنن آیا هنوز هم این آموزش ها می تونن مفید باشن؟ امریکایی ها با برچسب های زده شده روی بسته بندی مواد غذایی و همچنین مواد تشکیل دهنده ی غذاهای موجود در منوی رستوران ها آشنا هستن اما در یک کشور خارجی ممکنه این اطلاعات قابل فهم نباشن یا شما قادر به ترجمه ی اونا نباشین. خبر خوب اینکه برای حل این مشکلات راه حل هایی وجود داره. انتخاب درست کارت های ترجمه شده که می‌تونید اون ها رو در کیف پول تون حمل کنید و زمانی که در یک کشور خارجی اقامت دارین و نمی‌تونین به زبان اونا صحبت کنین برای سفارش غذا از این کارت ها استفاده کنین.

با موبایل «من به بادام زمینی آلرژی دارم» به زبان های مختلف را بیان کنید

آلرژی غذایی در سفر

با نرم افزار  mPassport  که به آسونی روی گوشی های هوشمند قابل نصبه این امکان رو به شما میده تا آلرژی های غذایی تون رو به زبان های مختلف ترجمه و بیان کنین. کلمات زمانی ارزشمند میشن که شما بدونین دونستن پنج کلمه  ” من به بادام زمینی حساسیت دارم ” می تونه جان شما رو نجات بده. اون چه که اهمیت داره اینکه اگه آلرژی غذایی در سفر دارین باز هم می تونین به نقاط مختلف دنیا سفر کنین کافیه قبل اینکه سوار هواپیما بشین کار هاتونو انجام بدین و در طول سفر فقط نون بخورین! ولی اگه می خواین با یک فرهنگ خارجی کاملا آشنا بشین و اون رو تجربه کنین باید از غذاهای محلی شون لذت ببرین .

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917