sibche-blue-logo

۶ راه برای داشتن سفر راحت در هواپیما

۶ راه برای داشتن سفر راحت در هواپیما

از اصلاح توصیه های کارشناسان و مشاوران آژانس های مسافرتی نترسید. اگه انجام کاری باعث میشه سفر راحت تری داشته باشین انجامش بدین حتی اگه باعث بشه کمی احمق به نظر برسین. با درنظر گرفتن این مسئله لیستی از کارهایی ممکنه کمی احمقانه به نظر برسن و باعث میشن سفر راحت در هواپیما رو تجربه کنین برای شما آماده کردیم .

۱.شلوار ورزشی هایی که ظاهر شلوارهای معمولی رو دارن

با پوشیدن این شلوار ها دیگران فکر فکر می کنن شما ظاهر آراسته ایی دارین ولی حقیقت اینه که در یک محیط عمومی با لباس راحتی خونه تون رفت و آمد می‌کنین. نمونه ای از این لباس ها برای آقایون با برند Betabrand  وجود داره که مردم به اون شلوار راحتی مجلسی میگن! که از پارچه ی حوله مانند فرانسوی دوخته میشن و هر کسی قادر نیست تا تفاوت اون رو با لباس رسمی تشخیص بده. همچنین pajam jeans وجود داره که در عین راحتی و تنوع رنگ و طرح فراوان باعث میشن تا کسی نتونه بفهمه که شما شلوار جین مورد علاقه تونو نپوشیدین.

۲.بالشتک هایی برای نشستن

این چیزیه که ندیدم زیاد استفاده بشه به همین خاطر نمی تونم درباره یمحبوبیت و رضایت مردم ازشون نظر قطعی بدم. اما می تونم حدس بزنم خیلی از مسافرای خطوط هوایی ناراحتی پا و گردن دارن و صندلی های هواپیما برای این موارد بهینه سازی نشدن. در خطوط هوایی ماژلان صندلی هایی در رده پرواز های راحت گنجانده شدن که قابلیت تنظیم و وفق با شرایطی که مسافرای راحتی هر چه بیشتری داشته باشن رو دارن.

Skymall  هم از نوعی ژل سفت شونده گران قیمت در صندلی های خودش استفاده می کنه که البته  به دلیل قیمت بالای اون فقط برای تعداد کمی از مسافران قابل استفاده هست.

۳.پتو های پوشیدنی و یا مسافرتی

چرا پتوهای پوشیدنی از پتو های معولی بهتر هستن؟ سوال خوبیه اما جوابش رو منم نمیدونم اما به نظر می رسه برای بعضی از افراد حسی خوبی رو به همراه میاره و باهاش به اوج راحتی می رسن. همچنین با استفاده از اون لازم نیست که همیشه حواستون به مرتب بودن لباستون باشه، اگه با طرز نگاه مردم مشگلی ندارید می تونید اون رو در اطراف فرودگاه بپوشید تا سفر راحتی رو تجربه کنید.

۴.بالش های مسافرتی با ظاهر معمولی

من لیستی از بالش های مسافرتی تهیه کردم که از نظر اجتماعی قابل قبول هستن و در نگاه اول باعث القای ذهنیت درباره کسی نمیشن. این بالش ها معمولی هستن که اثر خنثی بر نگاه اطرافیان شما دارن. بالش اکسیژن که از یک فوم لاتکس سفید رنگ ساخته شده و به اسونی از هوا پر میشه و تبدیل به تکیه گاهی راحت رای سر و گردن شما می شه و وقتی باد داخل اون رو خالی کنید به اندازه ای کوچیک می شه که به راحتی می تونین توی کیف تون جا بدین. برند Magniflex sushi  یکی از گزینه های با کیفیت اما نسبتا گران قیمت است.

۵.بالش های مسافرتی خجالت آور

طیف وسیعی از بالش های مسافرتی وجود دارن که خلاقانه طراحی شدن ولی در دسته ی خجالت آور جا می گیرن که در دسترس همه هستن. حتی می تونید محصولاتی شبیه قهرمان محبوب تون رو پیدا کنید اما اینکار به شما کمک نمی کنه تا جایزه اول محبوبیت در هواپیما رو برنده بشین! به طور مثال بالش شتر مرغ به طور کامل سر شما رو می پوشونه و باعث میشه شبیه یک مانتیس به نظر بیاین و مدل Travelrest  که به شکل تلفن هست. از مدل های محبوب من هست.

۶.بالشتک های زیر پا

بعضی از صندلی های هواپیما دارای تکیه گاه برای قرار دادن پا روی آن ها هستن و بعضی نه . بنابراین برای مسافرایی که جثه یکوچیکی دارن و پاهاشون به کف نمی رسه و معلق می مونن و مجبور میشن خودشون رو به صندلی هاشون بچسبونن استفاده ازین بالشتک ها می تونه مفید باشه . شما می تونید پاتون رو رو کیفی که با خودتون حمل می کنید بذارید یعنی هم.ن کاری که من همیشه انجام می دم یا می تونید یکی از محصولاتی که برای این منظور ساخته شدن رو تهیه کنید که نمونه پلاستیکی شرکت Skymall در تصویر می تونید ببینید . همچنین خطوط هوایی ماژلان بالشتک های قابل باد کردن رو ارائه میده که که البته قیمت بالایی دارن و یک گزینه موجود بین این دو حالت استفاده از مکعب های قابل باد شدن شرکت PVC  هست.

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917