sibche-blue-logo

نبایدهای انتخاب هتل برای یک سفر خانوادگی

نبایدهای  انتخاب هتل در یک سفر خانوادگی بسیار مهم است. اگر اعضای خانواده از محل اقامت خود راضی نباشند، سفر به آنها خوش نخواهد گذشت. اما با انتخاب هتل مناسب، می توانید خاطراتی فراموش نشدنی از تعطیلات خانوادگی خود بسازید. در انتخاب هتل نه تنها باید به بعضی موارد توجه کرد، باید از انجام بعضی کارها پرهیز کرد. با توجه به این نبایدها هتل مناسب خود را برای سفر خانوادگی تان انتخاب کنید و از تعطیلات لذت ببرید.

  1. اولین گزینه را رزور نکنید.

انتخاب اولین گزینه به عنوان محل اقامت کار درستی نیست. شما می توانید با استفاده از منابع زیادی که در اینترنت موجود است، گزینه های زیادی داشته باشید. بنابراین به هیچ وجه لازم نیست که اولین هتل با نرخ مناسب را رزرو کنید. قیمت هتل های مختلف را در وب سایت های آنها بررسی کنید. ببینید آیا می توانید هتلی با نرخ پایینتر و شرایط بهتر پیدا کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که بسیاری از وب سایت های رزرو آنلاین، مالیات ها و هزینه های اضافی خدمات هتل را نمی نویسند و به همین دلیل ارزان به نظر می آیند. پس فراموش نکنید که قیمت رزرو هتل شامل هزینه های پارکینگ، رفت و آمد  و خدمات جانبی باشد و یا به قیمت اصلی اضافه شده باشد. دیدن برخی از این قیمت ها رقم را تا دو برابر بالا می برد.

  1. گران ترین هتل لزوماً بهترین نیست!

هتل های گران قیمت دارای امکانات فراوانی هستند، که شاید به کار شما نیاید. اما برخی از هتل ارزان تر آنچه شما واقعاً بدان نیاز دارید را فراهم می کنند. در این هتل ها شما بدون اینکه هزینه ی اضافی  بپردازید از امکانات آن استفاده می کنید. یادتان باشد که تقریباً در تمای هتل ها صبحانه رایگان است و و اینترنت بی سیم (وای فای) قابل استفاده است. پس پول خود را در یک هتل خیلی گران به دلیل استفاده از امکاناتی که همه جا یافت می شود، هدر ندهید.

  1. بدون خجالت سؤال کنید.

برای پرسیدن و هم چنین درخواست نیازهای خود خجالت نکشید. اگر با  مسئولین پذیرش وارد گفتگو شوید، می توانید توصیه های مناسبی از ایشان بگیرید. آنها می توانند بهترین رستوران ها را پیشنهاد کنند. مسئولین محلی برای رفت و آمد و رفتن به مکان های دیدنی راه های ساده و ارزان قیمت را به شما پیشنهاد می دهند. فراموش نکنید که مسئولین پذیرش هتل  به شما کمک می کنند که اقامت لذت بخشی در هتلشان داشته باشید.  است. علاوه بر این از اینکه در مورد ویژگی های اتاقتان، دوری و نزدیکی به آسانسور، یخ ساز، رمز وای فای و غیره سؤال کنید خجالت نکشید.

  1. مضطرب نباشید!

یادتان باشد که شما فقط برای اقامت در هتل به سفر نرفته اید. طبیعی است که اگر هتل شما به وعده های خود عمل نکند، باید با آنها صحبت کنید. اما اجازه ندهید بدقولی مسئولین هتل سفر شما را خراب کند. با وسواس روی اینکه آیا همه چیز کامل است، خودتان را خسته نکنید. فقط و فقط وقت خود را صرف خانواده تان کنید. هیچ چیز مانند استرس تعطیلات آرامش بخش و سفر خانوادگی شما را خراب نمی کند.

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917