sibche-blue-logo

لیست وسایل بهداشتی برای سفر با هواپیما

 وقتی که مسافرت می کنین، توی موقعیت های زیادی مثل هواپیماهای کوچک، آب آلوده و خستگی قرار می گیرین که ممکنه باعث بیماری شما بشن. با استفاده از این وسایل بهداشتی برای سفر که برای داشتن حس خوب شما طراحی شدن سلامتی تون رو در سفر با هواپیما حفظ کنین.

پوشش ضد باکتری

ما بارها و بارها به شما گفته ایم که چقدر هواپیماها کثیف و آلوده هستن. آلوده ترین سطح در صندلی هواپیما، جاییه که غذاتون قرار میگیره، یعنی سینی متصل به صندلی هست. با استفاده از پوشش ضد باکتریایی از خود محافظت کنین، یک پوشش یکبار مصرف ضد باکتریایی که می تونه روی سینی یا بالش شما قرار بگیره.

رطوبت ساز USB

وسایل مسافرتی

هوای خشک می تواند شما را نسبت به باکتری ها آسیب پذیرتر کنه و باعث بشه که راحت تر بیمار بشین. از این رطوبت ساز مسافرتی قابل حمل استفاده کنین و هرجایی که نشسته باشین می تونین در هوای تمیز و مرطوب تنفس کنین. این نسخه کوچک از این وسیله، بسیار دوست داشتنیه، چون شما می تونین از بطری آب کوچک خودتون برای این وسیله استفاده کنین. بنابراین نیازی نیست که یه بطری بزرگ برای استفاده ازش حمل کنین.

ضد عفونی کننده دست

شما ممکنه در سفر همیشه به آب و صابون دسترسی نداشته باشین، به همین خاطر همیشه یه دستمال ضد عفونی کننده دست به همراه داشته باشین. قبل از اینکه غذا بخورین، پس از استفاده از سرویس بهداشتی هواپیما، یا هر جای دیگر که با میکروب ها در تماس قرار می گیرین، از اون استفاده کنین. به خاطر افرادی که در هواپیما در اطراف شما هستن، ما استفاده از یه ضد عفونی کننده ی بدون بو رو توصیه می کنیم، بعضی برندها هم مرطوب کننده هستن و هم از بین برنده میکروب ها.

اسپری بینی

هوای درون کابین هواپیما خشک تر از هوایی که شما بر روی زمین نفس می کشین. این باعث میشه که غشاهای مخاطی شما خشک بشه و میکروب ها راه آسان تری برای ورود به بدن شما پیدا کنن. راه حل این مسئله، اسپری بینی هست، بنابراین یه نسخه ی مسافرتی اون رو به همراه داشته باشین.

پتوی ضد میکروب

معمولا پتوهای هواپیماها بین پروازها شسته نمیشن، پس چه می دونین که با چه نوع میکروب های کثیفی روبرو هستین؟ در زیر پتوهای مسافرتی ضد میکروبی که 100% از پشم گوسفند ساخته شده، با خیال آسوده استراحت کنین. این پتوهای مسافرتی دارای عوامل ضد میکروبی هستن که مانع از رشد باکتری ها میشن.

دستمال مرطوب

مرطوب کننده های دست بسیار عالی هستن اما شما نمی تونین برای تمیز کردن سطوح سخت مثل میز یا صفحه تلویزیون هواپیما از آن استفاده کنین. دستمال مرطوب هایی که به صورت جداگانه بسته بندی شدن، خشک نمیشن و تقریبا برای تمامی سطوح قابل استفاده هستن.

بطری تصفیه آب

توی سفر شاید به جایی برسین که آب آشامیدنی وجود نداشته باشه. بطری آب تصفیه کننده LifeStraw رو میتونین خریداری کنین و  همراهتون داشته باشین. به کمک فیلترهای داخلی این تصویه کننده همراه باکتری ها و انگل ها رو از بین میبره و هر آبی رو به آب آشامیدنی تبدیل می کنه.

ضدعفونی کننده سفری مسواک

بعضی وقتا مجبور میشین مسواکتون رو در محیط نامناسبی نگهداری کنین، به عنوان مثال وقتی که میخواین از مسواک توی سرویس بهداشتی هواپیما استفاده کنین، یا گذاشتن مسواک داخل لیوان آلوده ی حمام هتل. قبل از اینکه مسواکتون رو بخواین استفاده کنین، اون رو با استفاده از وسیله ی ضدعفونی کننده (Oral SteriClean) ضدعفونی کنین، یه وسیله قابل حمل که با استفاده از نور UV باکتری هایی که روی مسواکتون هستن رو از بین میبره.

ضدعفونی کننده تلفن همراه

آیا وقتی که قصد دارین در سرویس بهداشتی عمومی رو باز کنین، از دستکش استفاده می کنین؟ تا از خودتان در برابر میکروب ها محافظت کنین؟ در واقع باید برای استفاده از گوشی موبایل خودتون هم از دستکش استفاده کنین، چرا که تحقیقات علمی نشون داده که اکثر تلفن های همراه، آلوده تر از دستگیره درب سرویس بهداشتی عمومی هستند (و حتی آلوده تر از صندلی توالت). به این فکر کنین که چند بار با گوشی از غذاتون عکس گرفتین و بعد بدون اینکه دستتون رو بشورین، شروع به خوردن کردین. گوشی (و تبلت و سایر دستگاه های الکترونیکی) خودتون رو با استفاده از ضدعفونی کننده های خاصی مثل Wireless Wipes تمیز نگه دارین. این پاک کننده های لطیف به صفحه نمایش گوشی شما آسیب نمی رسونن و باعث دور شدن میکروب ها میشن.

جوراب های فشرده

یه پرواز یا رانندگی یا مسافرت با قطار طولانی کافیه که در معرض خطر ابتلا به لخته های خون در پاها قرار بگیرین، که ممکنه هر زمان که شما به مدت طولانی جایی بنشینین اتفاق بیفته. جوراب های فشرده، مثل این مدل از نوع Travelsox، می تونه به تحریک جریان خون، کاهش ورم و جلوگیری از بروز DVT (لخته شدن خون در رگ های عمقی) کمک کنه.

برای حفظ سلامتی در سفر از این وسایل خریداری کنین و استفاده کنین تا از بیماری هایی کوچیکی که میتونه مسافرت شما رو با خاطرات بد همراه کنه جلوگیری کنین.

منبع : smartertravel.com

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917