sibche-blue-logo

سفر توریستی به بیست کشور ارزان قیمت دنیا را از دست ندهید(قسمت اول)

معبد بودای یدر بانکوک برای سفر توریستی
معبد بودایی در بانکوک برای سفر توریستی
 1. تایلند:

  چرا تایلند کشوری محبوب برای سفر توریستی است؟ دلیل آن وجود جزایر فراوان، فرهنگ غنی، ساحل زیبا ، غذاهای شگفت انگیز و مکان های دیدنی آن است. در تایلند استفاده از همه ی این جذابیت های توریستی هزینه ی چندانی ندارد.
  تایلند با وجود تعداد بالای توریست کشور شلوغی نیست. علاوه بر مناظر طبیعی یکی دیگر از تفریحات این کشور،  سفر 600 کیلومتری با موتورسیکلت در کوهستان های جنگلی شمال آن است. سه جزیره ی اصلی در تایلند وجود دارد که معروف ترین آنها پوکت و پاتایاست. علاوه بر این بازارهای شناور، معابد و طبیعت زیبای آسیایی از جاذبه های بی نظیر این کشور ارزان قیمت است.

 2. آفریقای جنوبی:

  یکی از نکات فوق العاده در مورد سفر به آفریقای جنوبی امکان گشت و گذار در سراسر کشور با هزینه ی معقول است. چنان که از اسمش بر می آید، این کشور جنوبي ترين كشور قاره ی آفريقا است. آفریقای جنوبی يكي از مقاصد جهانگردي ارزان در دنیاست و دو شهر ژوهانسبورگ (سان سيتي) و بندر كيپ تاون از مهمترين اين مناطق هستند.

 3. ویتنام:

  ویتنام را به عنوان کشوری توسعه نیافته می شناسند. با این وجود در سال های اخیر سفر به این کشور برای بسیاری از توریست ها جذاب بوده است. ویتنام یک مقصد فوق العاده ارزان و بسیار زیباست که مناظری از کوه های سرسبز و ماسه های سفید دارد. از سال 1976 هانوی پایتخت رسمی این کشور شده است.
  باید خاطرنشان کرد که ویتنام از سال 1885 تا جنگ جهانی دوم از مستعمره ی فرانسه بوده است. پس عجیب نیست که هانوی رنگ و بوی فرانسوی به خود گرفته باشد. در هانوی فروشگاه های نان فانتزی با همتایان پاریسی خود رقابت می کنند.

  برنجزارهای ویتنام برای سفر توریستی
  برنجزارهای ویتنام برای سفر توریستی

  بزرگترین جاذبه های توریستی این کشور ارزان، خارج از شهر است. مزارع گل، کارخانه های توفو محلی و برنجزارهای مطبق ارزش سفر به این کشور را چند برابر می کند. توریست ها با سفر به ویتنام مبلغ کمی خرج می کنند و بهترین مناظر را دیده و هم چنین غذاهای لذیذی را نوش جان می کنند. هم چنین از لذت هم نشینی با مردم محلی بهره‌مند می شوند.

 4. اوروگوئه:

  اوروگوئه همسایه ای ارزان قیمت برای آرژانتین و برزیل است که همان حس و حال و آب و هوا را در خود دارد. پایتخت قدیمی این کشور شهر نورانی و همیشه بیدارِ مونته ویدئو است. از لذت های توریستی در این کشور، خوردن استیک های فوق العاده، رفتن به سواحل زیبا و دوست داشتنی، گرفتن ماساژ و تماشای حیات وحش فراوان است.

 5. کوبا:

  پیش از اینکه قیمت ها بر اثر بهبود روابط میان کوبا و ایالات متحده بالا برود، به کوبا سفر کنید. کوبا جزیره ای از جزایر کارائیب است که معروف ترین محصول آن سیگارهای برگ است. در هاوانا به کلاب های سالسا سر بزنید، در کارناوال سانتیاگو شرکت کنید و در سواحل دریای کارائیب آفتاب بگیرید. بی تردید خاطرات شما در این سفر، به راحتی فراموش نمی شوند.

  منظره ای از کشور زیبای آفریقای جنوبی برای سفر توریستی
  منظره ای از کشور زیبای آفریقای جنوبی برای سفر توریستی
شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917