تم پارک آبی اوشن

نوبتی هم باشه نوبت جدیدترین تفریح جزیره کیش یعنی تم پارک آبی اوشن هست. این تم پارک منحصر به فردترین پارک آبی روباز ایرانه که پیشرفته‌ترین و بروزترین وسایل بازی و تجهیزات روز دنیا رو داره و میتونید یه روز هیجان انگیزو اینجا تجربه کنید و کلی خوش بگذرونین.

داستان تم پارک آبی اوشن اینجوریه که گروهی از دزدان دریایی برای دست یافتن به قرص خورشید و حکمرانی بر دریا به قلعه خورشید حمله می کنن و اونو تصرف می کنن. سه برادر به نام پولاد، ماهان و باشو که از ساکنان قلعه خورشید هستن تصمیم می گیرن با دزدان دریایی مبارزه کنند و قلعه خورشیدو پس بگیرند.

این مجموعه 17 راید پارک( راه آبی) دارد که به سه دسته راید های آرام، تند و هولناک تقسیم میشه و هر کس با هر نوع روحیه و سلیقه ای که داره میتونه ازشون استفاده کنه. در محوطه تم پارک آبی اوشن چند رستوران و نوشیدنی فروشی، مرکز خرید و اسپا هم هست که انواع فست فود و نوشیدنی، سوغاتی و لوازم و وسایل شنا میفروشن.

یکی از ویژگیهای تم پارک آبی اوشن اینه که در منطقه پرواز ممنوع واقع شده، و هیچ سازه بلندمرتبه‌ای نیز در مجاورتش نیست و امکان دید هوایی در این منطقه وجود نداره و به همین خاطر بانوان هم می توونن به راحتی از همه قسمتاش استفاده کنن و حتی حمام آفتاب بگیرن. این ویژگی برای گردشگران مسلمان منطقه خاورمیانه خیلی مهمه و کمک بزرگی به جذب گردشگر خارجی میکنه.

قیمت بلیط مجموعه فعلا 135 هزار تومنه اما پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات کاملتر راجع به بازیهای پارک و اینکه بدونین اونجا چیا در انتظارتونه، دونستن قوانین مجموعه و خرید بلیط حتما سری به وب سایت مجموعه بزنید.

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917