بلیط ارزان قیمت را چگونه تهیه کنیم؟

بلیط ارزان قیمت تهیه کردن همواره یکی از مهم ترین دغدغه های مسافرین است، مسافرین برای تهیه بلیط موارد متعددی را باید مد نظر داشته باشند. مواردی همچون قیمت مناسب، زمان مناسب پرواز، شرکت هوایی معتبر و… همگی جزو مواردی است که مسافرین باید به آنها توجه لازم را داشته باشند. بیایید رک باشیم، قیمت مناسب را میتوان مهمترین عامل دانست، اینطور نیست؟! اما تهیه کردن بلیط ارزان قیمت همواره فنون خاص خود را میطلبد. ما در تراولچی، به عنوان یک آژانس هوایی بین المللی که در کمک کردن به مسافران برای تهیه ی بلیط ارزان قیمت همواره پیشتاز بوده است، سعی کرده‌ایم تعدادی از این فنون تهیه بلیط ارازن قیمت را با شما در میان بگذاریم.

از کجا بخرم؟

 

همه‌ی ما هنگام خرید یک قلم کالا و یا یک وسیله این سوال را برای خود مطرح میکنیم، اما برای تهیه بلیط قدری قضیه متفاوت است.خب پاسخ به این سوال طیف وسیعی از روش‌های حضوری، اینترنتی، تلفنی و… را شامل میشود، اما برای بلیط ارزان قیمت، گزینه‌های متعددی ندارید. خرید حضوی در آژانس‌های هوایی امکان اطلاع یافتن از طیف وسیعی از بلیط ها را از شما میگیرد. چرا که این شرکت‌ها صرفا بلیط پروازهایی را ارائه میدهند که با آنها قرارداد دارند، این در صورتی است که از هزینه وقت و ترافیکی که در آن بودید تا به آژانس برسید صرف نظر کنید. در این بین، خرید از وبسایت‌های ویژه تهیه بلیط، این فرصت را به شما میدهد تا طیف وسیعی از آژانس‌ها، پروازها و چارترها را ببینید و در بین آنها بلیط ارزان قیمت مورد نظر خود را تهیه کنید

آنلاین باشید!

 

برای تهیه‌ی بلیط ارزان قیمت عوامل زیادی را باید مد نظر داشته باشید. شگردهای مختلفی وجود دارد که باعث میشود شما بلیطی با قیمت شگفت انگیز تهیه کنید، شاید بتوان آنلاین بودن را یکی از مهم‌ترین عوامل دانست. شرکت‌های هواپیمایی، آژانس‌های شخصی‌، پروازهای چارتری و… همگی در لحظات آخر برای جلوگیری از ضرر، قیمت های خود را تا حد زیادی پایین آورده و سعی بر فروش بلیط به هر شکلی دارند. بعضا تا 50 درصد نیز تخفیفات لحظه آخری ثبت کرده‌اند. اگر قصد خرید بلیط هوایی دارید، از چند هفته قبل به طور مداوم سامانه‌ی فروش بلیط را چک کنید و منتظر اتفاقات شگفت انگیز باشید! با کمی صبر و حوصله و مداومت بخشیدن به روند بررسی خود، حتما میتوانید بلیط ارزان قیمت خود را پیدا کنید.

الگوریتم ها را شناسایی کنید!

 

یافتن بلیط های ارزان قیمت بعضا از قوانین خاصی پیروی میکنند. با توجه به مقصد پرواز شما بلیط های هواپیما در برخی از روزها ارزانتر هستند. شما میتوانید با یافتن این الگوریتم نسبت به اخذ بلیط خود اقدام کنید، برای نمونه بلیط مقاصد گردشگری در روزهای اواسط هفته گرانتر از اوایل هفته هستند!

سحرخیز باشید!

 

ضرب المثل معروف سحرخیز باش تا کامروا شوی در صنعت هوایی نیز صادق است. به یاد داشته باشید معمولا پروازهای اول صبح  ارزانترین هستند. شما میتوانید تنها با چند ساعت زودتر خوابیدن از بلیط ارزان قیمت خود لذت ببرید!

انعطاف پذیر باشید!

ممکن است هنگامی که در سفر هستید و میخواهید بلیط برگشت خود را رزرو کنید و یا برای حرکت خود به سمت مقصد گردشگری بلیط رزرو کنید، مجبور شوید برای رزرو ارزانترین بلیط سفر خود را چند روزی جا به جا کنید. ممکن است شما روز سه شنبه را برای پرواز خود برنامه ریزی کرده باشید ولی بلیط ارزان قیمت در روز چهارشنبه منتظر شما باشد، اینجا شما تصمیم گیرنده هستید که آیا با کمی انعطاف پذیری به آن بلیط دست یابید یا نه؟

از تعطیلات نترسید!

سفر کردن در تعطیلات خاص معمولا طرفداران بسیار کمی دارد، شما میتوانید با انتخاب این روزها برای سفر کردن، به راحتی بلیط ارزان قیمت خود را تهیه کنید. اکثر مسافران سفر کردن در روزهای سیزده به در، عید نوروز، شب یلدا و… را ترجیح نمیدهند، شما میتوانید از این روزها برای تهیه بلیظ خود استفاده کنید.

از این ستون تا اون ستون فرجه!

شاید کمی تعجب برانگیز باشد ولی واقعیت این است که فرودگاه ها هم روی قیمت بلیط شما تاثیر دارند. گاهی در مقصد شما چندین فردوگاه وجود دارد، شما میتوانید با بررسی بلیط های مختلف و فرودگاه آنها بلیط مورد نظر خود را بیابید. معمولا فرودگاه های داخلی و ارزانتر را در اکثر شهرهای بزرگ و گردشگری میتوانید بیابید.

تخفیف ویژه آشناها!

شرکت های هواپیمایی معمولا برای اعضای کانال تلگرامی آژانس و باشگاه هواداران خود تخفیفات ویژه دارند و یا دست کم از تخفیفات خوبی آنهارا برخوردار میکنند. پس همین امروز دست به کار شوید و در خبرنامه ها و کانال های معتبر عضو شوید. یکی دیگر از محاسن این کار این است که از اخرین آفرها و پرواز های چارتری مطلع می‌شوید. با ملحق شدن به باشگاه هواداران یک سرویس دهنده خاص، بعضا قیمت های شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

چرا تراولچی ؟!

خرید بلیط ارزان قیمت تیتر وسوسه کننده‌ای است، هم برای مسافران هم برای کلاهبرداران! بسیاری هستند که با سواستفاده از هدف شما اقدام به کلاهبرداری میکنند، توجه داشته باشید که کلاهبرداری صرفا این نیست که پول شمارا بدون اینکه بلیطی به شما بدهند از شما بگیرند، بلکه اگر به شما همه‌ی اطلاعات پرواز را ندهند و یا  اطلاعات ناقصی از امکانات پرواز را بدهند نیز، کلاهبرداری محسوب میشود. تراولچی یک برند گردشگری معتبر بین‌المللی است که در سه کشور ایران، ایتالیا و امارات متحده عربی به ثبت رسیده و در این کشورها مستقر می‌باشد. تراولچی با اتصال به معتبرترین ایرلاین‌ها و هتل‌های جهان سعی دارد برترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را ارائه دهد. شاید مهمترین نکته پشتیبانی 24 ساعته کمپانی تراولچی از شما باشد که در هر ساعت شبانه روز و 7 روزه هفته آماده پاسخگویی به شماست.

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917