sibche-blue-logo

آشپزی در کمپینگ را چگونه انجام دهیم تا لذیذترین غذاها را در فضای باز بخوریم؟

 

آشپزی در کمپینگ یکی از امور مهم در هنگام سفرهای اردویی است. وقتی شما در کمپ هستید، از رستوران ها دو شده اید. بنابراین پیش از شروع سفر یک برنامه ریزی مناسب انجام دهید. فراموش نکنید که آشپزی در کمپینگ با برنامه ریزی مناسب یکی از لذت بخش ترین کارها در زمان اقامت در فضای باز است.

هفت پیشنهاد کاربردی برای آشپزی در کمپینگ

  1. پیش از رفتن به کمپینگ وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید. با این کار پختن، خوردن و شست و شو در آنجا سریع تر و آسان تر انجام می شود.
  2. تا می توانید تعداد ظرف های پخت و پز را کمتر کنید. با این کار هم میزان جابجایی ظروف کمتر خواهد بود. شست و شوی کمتری نیز در کار است.
  3. شما می توانید مواد غذایی سبک و کم حجم را با خود به اردو ببرید. مواد غذایی ای مانند پودر نوشیدنی، سوپ پودری، رشته فرنگی خشک، برنج و لوبیای خشک. با این کار مقدار بیشتری ماده ی غذایی به همراه دارید که در آشپزی در کمپینگ دست شما را برای پخت و پز باز می گذارد.
  4. مواد غذایی را به صورت فله ای بیاورید. هر چه بسته بندی های کمتری داشته باشید، راحت تر هستید. مواد غذایی را در پاکت ها پلاستیک های کم حجم بریزید. بطری آب معدنی بزرگ و نوشابه ی خانواده با خود به همراه ببرید. با این کار پس از آشپزی در کمپینگ زباله ی کمتری خواهید داشت.
  5. غذاها را در کیسه های پلاستیکی بزرگ بسته بندی می کنید. با این کار می توانید از آنها به عنوان کیسه های زباله مجدداً استفاده کنید.
  6. غذاهای فاسد شدنی مانند گوشت و پنیر را زودتر بخورید. با این کار نیازی به خرید یخ ندارید. خطر مسمومیت غذایی نیز کاهش می یابد.
  7. بوهای عجیب می تواند حیوانات وحشی را جذب چادر شما کند. به این نکته هنگام انتخاب غذاهایتان توجه کنید. هم چنین مواد غذایی را دور از دسترس قرار دهید. سعی کنید آنها را آویزان کنید.
شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917