sibche-blue-logo
دانلود برنامه از سیب ایرانی

آشنایی با اپلیکیشن Google Trips : براحتی سفر رو برنامه ریزی کنین

چند سال پیش یکی از دوستای آلمانیم از من دعوت کرد تا برای شرکت در جشن پاییزه به آلمان سفر کنم و این فرصتی بود که تنها یک بار در زندگی پیش میاد تا به یکی از آرزو های همیشگیم برسم و علاوه بر این یک راهنمای تور محلی هم داشتم که از قضا از بهترین دوستامم بود. متاسفانه تو برنامه ریزی سفرم یه اشتباه بزرگ داشتم و اون خرید یک سیم کارت اروپایی در فرودگاه بود که بدرستی کار نکرد و تمام برنامه ریزی هام رو بهم ریخت. تلفن همراهم کار نمی کرد، امکان تماس با کسی رو نداشتم و با چند کلمه آلمانی که بلد بودم تو یه فرودگاه سرگردان شدم. همه ی برنامه های دقیق که داشتم با دیدن علامت No Servise روی صفحه ی گوشیم مسخره به نظر میومدن. اگه فقط چیزی شبیه Google Trips داشتم این اتفاقات پیش نمیومد.

Google Trips

 

گوگل به تازگی یک اپلیکیشن رو برای کمک به مسافران برای برنامه ریزی سفر وانجام راحت تر این کار معرفی کرده که اطلاعات مربوط سفر شما مثل اطلاعات پرواز، هتل و تاریخ مسافرت تون رو مستقیما از اکانت Google شما می گیره و یک برنامه سفر متناسب با اون برای شما ایجاد می کنه. اگه بیشتر از یک اکانت Google دارین می تونین از همه ی اونا استفاده کنین. با اکانتی شروع کنین که معمولا باهاش بلیط هواپیما و هتل رزرو می کنین و مطمئن بشین که برنامه سفر شما رو کامل انجام میده.

برنامه ریزی سفر شما بصورت آفلاین هم در دسترس هستن

جالب ترین و مفید ترین قسمت این اپلیکیشن اینکه اگه برنامه ی سفرتون رو دانلود کنین زمانی که به اینترنت دسترسی ندارین به صورت آفلاین می تونین ازش استفاده کنین که این ویژگی می تونست منو زمانی که اطراف فرودگاه مونیخ سرگردان بودم از اون وضعیت نجات بده . ویژگی «Need to Know» یا نیاز به دانستن اطلاعات ضروری و مورد نیاز مثل چطور از فرودگاه به هتل تون برسین، نرخ برابری پول کشورتون و پول محلی رو می تونه در اختیارتون بذاره.

اپلیکیشن، برنامه های سفر محبوب را پیشنهاد می کند

یکی دیگه از ویژگی های خوب این اپلیکیشن پیشنهاد سفرهای کوتاه روزانه و سفر هایی هست که کمتر از نصف روز وقت شما رو می گیره و بر اساس نظرات و پیشنهادهای افرادی که که قبلا به اون منطقه سفر کردن تنظیم شدن. این ویژگی برای حدود 200 شهر در سرتاسر دنیا وجود داره و اگه برنامه خاصی رو دوست نداشتین با استفاده از ابزار Magic Wand  یا چوب جادو پیشنهاد های جدید رو دریافت کنین.

برای بازدید از اطراف جاذبه های پر بازدید برنامه ریزی کنین

 

اگه هدفتون بازدید از یک مکان معروفه می تونید موقعیت اون رو وارد برنامه کنین و Google Trips این امکان رو به شما میده تا جاهای دیدنی اطراف رو که ممکنه حتی اسمشون رو هم نشنیده باشین بشناسین و طوری برنامه ریزی کنین که از وقت تون نهایت استفاده رو ببرین. همچنین شما می تونین مشخص کنین که چقدر زمان رو می خواین در اون ناحیه سپری کنین تا اپلیکیشن برنامه ای متناسب با زمان شما رو براتون ارئه بده.

پیشنهاد های زمانی واقع بینانه رو دریافت کنین

اگه از اینترنت سیم کارت تون یا Cellular Data  استفاده می کنید Google Trips به مراتب بهتر عمل می کنه چون می تونه موقعیت شما رو شناسایی کنه و به طور مثال برنامه ای برای خروج از محل اقامت تون دارین و بارون شروع به باریدن می کنه می تونه پیشنهاد های جایگزین رو براتون ارائه بده.

اگه قصد سفر به خارج از کشور رو دارین و فکر می کنین امکان داره که دسترسی شما به اینترنت ممکن نباشه این اپلیکیشن رو فراموش نکنین که هم برای سیستم عامل اندروید و ios  در دسترس شما قرار داره.

شماره تلگرام پشتیبانی
09339814917